Eta Centrino

 

Eta CentrinoMalý kompaktný multifunkčný kuchynský robot Eta Centrino s kódovým označením 0029 90000 je dodávaný s bohatým príslušenstvom, ktorý zvládne všetko od šľahania, hnetenia, odšťavovania až po sekanie alebo strúhanie. Okrem týchto funkcií, ponúka aj funkciu ICE pre sekanie ľadu.

Vo výbave je veľká 4 l nádoba, ale aj malá 1,2 l. Záleží aké množstvo surovín práve potrebujete spracovávať. Robot obsahuje stabilizátor otáčok, ktorý ľahko zvládne veľké zaťaženie. Diely možno ľahko umyť v umývačke.

V predaji sú celkovo tri verzie líšiace sa v koncovke čísla 90000, ale hlavne líšiace sa v dodávanom príslušenstve. Najvyššia verzia je 90000, ktorá je dodávaná so všetkými možnými nástavcami. Je popisovaná v nasledujúcich riadkoch. 94000 je dodávaná bez mlynčeka na mäso a mlynčeka na mak, tj je dodávaný iba s lisom na ovocie. Verzia 9300 je dodávaná bez mlynčeka na mak a lisom na ovocie, tj dodáva sa len s mlynčekom na mäso.

Špecifikácia

Príkon: 1000W
Rozmery (v x š x h) (cm): 45,0 x 23,5 x 27,0
Hmotnosť (kg): 6,9
Úložný priestor: Ne
Možnosť rozšírenia: Ne
Displej: Ne
Objem pracovnej nádoby: 4 l celkem
Kapacita koláčové cesto (kg): 1,5
Kapacita tuhé cesto (kg): 1,5
Kapacita múky na výrobu pečiva (kg): 1
Regulácia rýchlosti: Ano
Pulsný spínač: Ano
Ochranný kryt: Ano
Planetárny systém miešania: Ne
Šľahanie: Ano
Hnetenie: Ano
Mixovánie: Ano
Sekanie – krájanie: Ano
Strúhanie: Ano
Lis na citrusy: Ano
Mlynček na mäso: Ne
Odšťavovanie: Ano

Modely a dodávané príslušenstvo

Eta Centrino 0029 – Veľká pracovná nádoba, malá sekacie nádoba, plastová mixovacia nádoba, 4ks nerezových strúhadiel, 2ks sekacích nožov, miesiaci a šľahací nástavec, odšťavovač